C++ FEJLESZTŐ GYAKORNOK

Ezt a C++ fejlesztő gyakornoki pozit adni fogod, ha

- óriási tanulási vágyat érzel a C++ és a tech világa iránt
- elvégeztél C++, vagy egyéb programozói nyelvben kurzusokat, és ezekben van is minimális tapasztalatod (ha nincs, de szeretnél rá szert tenni nálunk)

A munkakör jellege: heti 20 órában

Jövőbeli feladatod: machine learning alapú videoanalitikai szofverek fejlesztése, a fejlesztői csapat munkájának segítése

Előnyként értékeljük:
- OpenCV ismerete, Machine Learning keretrendszer ismerete
- QT framework ismerete
- többszálú programozásban szerzett tapasztalat
- folyamatban levő informatikai tanulmányok

Mit kínálunk ezért cserébe?
- a meglévő elméleti tudásod gyakorlati alkalmazását, amivel szakmai fejlődési lehetőségre tehetsz szert egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
- dedikált mentort, aki segít (folyamatos és azonnali visszacsatolást a munkádról), hogy hamar megtaláld miben vagy erős
- amennyiben mindenki elégedett, cégen belüli karrierépítési lehetőséget
- nemzetközi projektekben való részvételt
- rugalmas munkavégzést a sulidhoz igazítva
- gengelhetsz a kanapén a fiatal, sikeres csapattal, és új barátokra lelhetsz

Munka Típusa

Gyakorlat hallgatóknak

Munkavégzés helye

Budapest, Városmajor utca 12-14. C. ép.

Home Office lehetőség

Asura Technologies Zrt.