FULLSTACK WEBFEJLESZTŐ GYAKORNOK (.NET ÉS ANGULAR)

Ezt a webfejlesztő fejlesztő gyakornoki pozit adni fogod, ha

- óriási tanulási vágyat érzel a webfejlesztés és a tech világa iránt

- elvégeztél C++, vagy egyéb programozói nyelvben kurzusokat, és ezekben van is minimális tapasztalatod (ha nincs, de szeretnél rá szert tenni nálunk)

A munkakör jellege: heti 20 órában

FELADAT:

USA-ban, több mint 100 parkolóban használt webes parkolásmanagament szoftver továbbfejlesztése.

ELŐNY:

- Objektumorientált programozás ismerete

- C# backend oldali fejlesztésben szerzett tudás és/vagy Angular keretrendszerben szerzett tudás/tapasztalat (ha csak az egyiket ismered nem probléma, de érdekeljen a másik elsajátítása is)

- Entity framework ismerete

- Webfejlesztésben szerzett tapasztalat

- GIT verziókezelő ismerete

 - Automata tesztelés ismerete (unit és e2e tesztek)

MIT KÍNÁLUNK MINDEZÉRT CSERÉBE?

- a meglévő elméleti tudásod gyakorlati alkalmazását, amivel szakmai fejlődési lehetőségre tehetsz szert egy innovatív hazai fejlesztőcégnél

- dedikált mentort, aki segít (folyamatos és azonnali visszacsatolást a munkádról), hogy hamar megtaláld miben vagy erős

- amennyiben mindenki elégedett, cégen belüli karrierépítési lehetőséget

- nemzetközi projektekben való részvételt

- rugalmas munkavégzést a sulidhoz igazítva

- gengelhetsz a kanapén a fiatal, sikeres csapattal, és új barátokra lelhetsz

Munka Típusa

Gyakorlat hallgatóknak

Munkavégzés helye

Budapest, Városmajor utca 12-14. C. ép.

Home Office lehetőség

Asura Technologies Zrt.