MACHINE LEARNING FEJLESZTŐ (JUNIOR)

FELADAT:

Videoanalitikai termékeinkben használt objektumdetektáló, klasszifikáló és egyéb neurális hálók fejlesztéséhez kapcsolódó feladatok ellátása (adatválogatás, adattisztítás, stb).

A munkakör jellege: heti 20-30 órában

SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:

- befejezett Python programozói kurzusok

- Numpy, Pandas ismerete, minimális szerzett tapasztalat (vagy ha nincs, de szeretnél)

ELŐNY:

- valamelyik ML framework ismerete (Tensorflow/PyTorch)

- ML workflow ismerete (annotációs feladatok, adatelőkészítés, tisztítás, augmentációk, tanítás, validáció, stb)

MIT KÍNÁLUNK MINDEZÉRT CSERÉBE?

- a meglévő elméleti tudásod gyakorlati alkalmazását, amivel szakmai fejlődési lehetőségre tehetsz szert egy innovatív hazai fejlesztőcégnél

- dedikált mentort, aki segít (folyamatos és azonnali visszacsatolást a munkádról), hogy hamar megtaláld miben vagy erős

- amennyiben mindenki elégedett, cégen belüli karrierépítési lehetőséget

- nemzetközi projektekben való részvételt

- rugalmas munkavégzést a sulidhoz igazítva

- gengelhetsz a kanapén a fiatal, sikeres csapattal, és új barátokra lelhetsz

Munka Típusa

Gyakorlat hallgatóknak

Munkavégzés helye

Budapest, Városmajor utca 12-14. C. ép.

Home Office lehetőség

Asura Technologies Zrt.