CYBERSECURITY SZAKÉRTŐ

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Cybersecurity szakértő

munkatársat.

Feladatok

  • Az új blokkok digitális üzemeltetési (operational technology) rendszereinek tervezéséhez, implementálásához kapcsolódó kiberbiztonsági feladatok koordinálása, végrehajtása
  • A műszaki specifikáció és kapcsolódó tervdokumentáció kiberbiztonsági fejezeteinek szakmai ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Kiberbiztonsági kockázatelemzések végrehajtása, koordinálása
  • Részvétel műszaki specifikáció tárgyalásában
  • Hatósági engedélyezési feladatokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a különböző szakterületekkel, az egyéb szakterületek támogatása
  • Problémák, hiányosságok feltárása, megoldási javaslatok előkészítése
  • Értékelések, konzultációk, zsűrik szervezése, lebonyolítása, feladatok meghatározása

Elvárások

  • szakirányú műszaki informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • az informatikai és információbiztonsági szakterületek részletes ismerete
  • ipari létesítmények üzemeltetési rendszeriben (operational technology) - irányítéstechnika, digitális villamos berendezések, ipari szakértői rendszerek - szerzett rendszergazdai és/ vagy kiberbiztonság területén szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • angol középfokú nyelvtudás

Készségek

  • stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet, folyamatszemlélet, csapatmunka
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség
  • önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem,
  • projektszemlélet, projektmenedzsment ismeretek
  • költséghatékony szemlélet

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

  • Paks

Munkavégzés helye

Dél - Dunántúl, Paks

Paks II. Atomerőmű Zrt.

Szabó Orsolya

karrier@paks2.hu