Minőségügyi mérnök gyakornok

Esztergomi üzemünkben már több, mint 1200 kollégánkkal gyártunk az autóipar számára alkatrészeket. Termelési részlegeink: szerszámüzem, fröccsöntőüzem, kéziszerelde, automata összeszerelő-, felülfröccsöntő üzem.
Segítő csapatként dolgozunk együtt és olyan munkakörnyezetet teremtünk, ahol értékeljük a kreativitásod és tudásod. Ha szeretnél hozzánk csatlakozni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:
– Termelési folyamathoz szükséges dokumentumok kezelése
– Aktív részvétel vevői reklamációk kezelésében, minőségi problémák megoldásában
– Részvétel belső auditokon

Elvárások:
– Folyamatban lévő vagy megszerzett gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség
– MS Office ismeretek
– Min. középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
– Napi egyszeri melegétkezés 200Ft/ebéd áron
– Ingyenes vállalati buszjáratok, bejárási támogatás
– Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben
– Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok
– Gyáron belüli ingyenes edzőterem
– Biztonságos munkakörnyezet
– Képzések

Elvárt kompetenciák

angolnyelv-tudás középfokú szintű

MS Office ismeretek

Folyamatban lévő vagy megszerzett gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség

Munka Típusa

Diákmunka

0-1 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Magyarország, Komárom-Esztergom vármegye

TE Connectivity