Termékmérnöki gyakornok

Esztergomi üzemünkben már több, mint 1200 kollégánkkal gyártunk az autóipar számára alkatrészeket. Termelési részlegeink: szerszámüzem, fröccsöntőüzem, kéziszerelde, automata összeszerelő-, felülfröccsöntő üzem.
Segítő csapatként dolgozunk együtt és olyan munkakörnyezetet teremtünk, ahol értékeljük a kreativitásod és tudásod. Ha szeretnél hozzánk csatlakozni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:
– Rajzi módosítások elkészítése
– Mérési jegyzőkönyvek kiértékelése
– Kisebb önálló feladatok (pl. reklamáció, gyártási eltérések kivizsgálása, megoldási javaslat)
– Termékmérnökök munkájának támogatása
– Belépéskor egy komolyabb projektet is adunk a gyakornoknak, így szakmai fejlődése mellett problémamegoldó képessége és vállalatismerete is fejlődik

Amit kínálunk:
– Napi egyszeri melegétkezés 200Ft/ebéd áron
-  Ingyenes vállalati buszjáratok, bejárási támogatás
– Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben
– Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok
– Gyáron belüli ingyenes edzőterem
– Biztonságos munkakörnyezet
– Képzések

Elvárt kompetenciák

angolnyelv-tudás középfokú szintű

gépészmérnök, műszaki menedzser, villamosmérnök tanulmányok vagy végzettség

Munka Típusa

Diákmunka

0-1 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Magyarország, Komárom-Esztergom vármegye

TE Connectivity