Teszt Technikus

Amivel szeretnénk megbízni

  • Tesztgépek karbantartása, javítása
  • Termékanalízisek végrehajtása a termelés részére
  • Gyártási tételek engedélyezése/zárolása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Közreműködés a minőségi mutatók folyamatos fejlesztésében
  • Vizsgálati eredmények vezetése a feltárt hibákról

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középiskolai vagy technikusi végzettség elektronikai szakon
  • Elektronikai mérőműszerek felhasználói szintű ismerete
  • Hobbielektronikai jártasság
  • Többműszakos munkarendhez való alkalmazkodás (2 műszak, szombat-vasárnap szabad)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Gyors reagálás és rugalmasság
  • Önálló és alapos munkavégzés, kezdeményezőkészség

Előny:

  • Félvezető tesztelési ismeretek és tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete (alapfok)
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Teljesítményelektronikai tapasztalat (IGBT)

Várjuk jelentkezésedet, hogy megbeszélhessük, hogyan lehet a Vincotech a következő lépés karrieredben!

job@vincotech.com

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, 2060 Bicske, Kossuth L. u. 59.

Vincotech Hungária Kft.